LECO N-TIPAŠūnu tehnoloģija
SMBB pusgriezto šūnu tehnoloģija
Bifaciālā šūnaModuļu tehnoloģijas
Lieliska anti-PID zema LID veiktspēja
Mazāk karsto punktu ēnojuma efektu
Augstāka jauda, zemāks BOS un LCOE
● ISO9001:2015 kvalitātes vadības sistēma
● ISO14001:2015 vides aizsardzības sistēma
● ISO45001:2018 Darba drošības un veselības aizsardzības sistēma (OHSMS)
● IEC61215/IEC61730 standarta kvalitāte
● IEC61701/IEC62716 sāls/miglas/amonjaka testi
| Saules baterijas | N tipa Mono |
| Šūnu skaits | 132 (6x20) |
| Izmēri | 2382 x 1134 x 33 mm |
| Svars | 33,8 kg |
| Priekšējais/aizmugurējais stikls | 2,0 mm pārklāts daļēji rūdīts stikls |
| Rāmis | Anodēts alumīnija sakausējums (pastiprināts augstas slodzes variants) |
| Sadales kārba | IP68 aizsardzības klase (3 apvada diodes) |
| Izejas kabeļi | 4,0 mm² |
| 250 mm (+)/ 350 mm (-) | |
| Garumu var pielāgot | |
| Savienotāji | Saderīgs ar Mc4 |
| Mehāniskās slodzes tests | Priekšējais 5400Pa / Aizmugurējais 2400Pa |
| JAUDAS KLASE | ALDT-605ND | ALDT-610ND | ALDT-615ND | ALDT-620ND | ALDT-625ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksimālā jauda (Pmax) | 605W | 454W | 610 W | 458W | 615W | 462W | 620 W | 466W | 625 W | 470 W |
| Tukšgaitas spriegums (Voc) | 48,75 V | 45,70 V | 48,94 V | 45,91 V | 49,13 V | 46,12 V | 49,32 V | 46,33 V | 49,50 V | 46,54 V |
| Īsslēguma strāva (Isc) | 15,74A | 12,59A | 15,80 A | 12,64A | 15,86A | 12,69A | 15,92A | 12,74 A | 15,98A | 12,78 A |
| Spriegums pie maksimālās jaudas (Vmpp) | 40,82 V | 38,29 V | 40,99 V | 38,47 V | 41,16 V | 38,65 V | 41,33 V | 38,83 V | 41,50 V | 39,01 V |
| Pašreizējā maksimālā jauda (Imp) | 14,82A | 11,86A | 14,88A | 11,90 A | 14,94A | 11,95A | 15.00A | 12.00A | 15.06A | 12.05A |
| MODUĻA EFEKTIVITĀTE (%) | 22,40% | 22,58% | 22,77% | 22,95% | 23,14% | |||||
| STC: Apstarojums 1000 W/m², šūnas temperatūra 25 °C, AM1,5G NMOT: Apstarojums 800 W/m², apkārtējās vides temperatūra 20 °C, vēja ātrums 1 m/s, AM1,5G | ||||||||||
| Aizmugurējais pastiprinājums | Parametrs | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maksimālā jauda (Pmax) | 635 W | 641W | 646W | 651W | 656W |
| Moduļa efektivitāte STC (%) | 23,52% | 23,71% | 23,91% | 24,10% | 24,29% | |
| 15% | Maksimālā jauda (Pmax) | 696W | 702W | 707W | 713W | 719W |
| Moduļa efektivitāte STC (%) | 25,76% | 25,97% | 26,18% | 26,40% | 26,61% | |
| 25% | Maksimālā jauda (Pmax) | 756W | 763W | 769W | 775 W | 781W |
| Moduļa efektivitāte STC (%) | 28,00% | 28,23% | 28,46% | 28,69% | 28,92% |
| Konteiners | 40' galvenā mītne |
| Gabali uz paletes | 34 |
| Paletes vienā konteinerā | 20 |
| Gabali iepakojumā | 680 |
| Darbības moduļa temperatūra | -40 ℃ līdz +85 ℃ |
| Maksimālais sistēmas spriegums | 1500 līdzstrāva (IEC) |
| Maksimālā sērijas drošinātāja vērtība | 30A |
| Jaudas tolerance | 0/+5W |
| Nominālā darba temperatūra (NMOT) | 45±2 ℃ |
| Temperatūras koeficients Pmax | -0,29%/℃ |
| GOS temperatūras koeficients | -0,25%/℃ |
| Temperatūras koeficients Isc | +0,045%/℃ |
ALIfe Saules Tehnoloģiju Co., Ltd.
Tālrunis/WhatsApp/Wechat: +86 13023538686
E-pasts: gavin@alifesolar.com
Building 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan rajons, Nantong pilsēta, Ķīna
www.alifestolar.com