| ELEKTROPREKTS | PARAMETRI | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Maksimālā jauda | Pmaks. (W) | 550 | 560 | 570 | 580 |
| Optimālais darba spriegums | Vmp(V) | 42,63 | 43.18 | 43,68 | 44.19 |
| Optimāla darba strāva | Iespēk(A) | 12,91 | 12,97 | 13.05 | 13.13 |
| Atvērtās ķēdes spriegums | Voc(V) | 52,32 | 52,58 | 52,77 | 53.03 |
| Īsslēguma strāva | Isc(A) | 13.65 | 13.69 | 13,78 | 13.86 |
| Moduļa darba temperatūras diapazons | ℃ | -40 ℃~+85 ℃ | |||
| Maksimālais sistēmas spriegums | V(IEC) | DC1000/1500 | |||
| Maksimālā drošinātāja strāva | A | 25 | |||
| Jaudas pielaides diapazons | % | 0~+3% | |||
| *STC (standarta testa apstākļi): frontālais apstarojums 1000 W/m², šūnas temperatūra 25 ℃, spektrs AM1,5. | |||||
| Šūnas nominālā darba temperatūra | VOCT | ℃ | 44 ℃ ± 2 ℃ |
| Maksimālās jaudas temperatūras koeficients | Pmaks. | %/℃ | -0,26 |
| Atvērtās ķēdes sprieguma temperatūras koeficients | Voc | %/℃ | -0,24 |
| Īsslēguma strāvas temperatūras koeficients | Isc | %/℃ | 0,04 |
| Drošības līmenis | II klase |
| Produkta garantija | 12 gadu pieredze produktu materiālu un tehnoloģiju jomā |
| Jaudas garantija | 25 gadu lineārā jauda |
| *Vājinājums pirmajā gadā ir 2%. Sākot ar nākamo gadu, ikgadējais kritums ir mazāks par 0,5 %. Moduļa jauda 25. gadā nav mazāka par 80%. | |
| Šūnas tips | TOPCon šūna 182 × 91 mm |
| Šūnu izkārtojums | 144 gab. (12 × 12) |
| Moduļa izmērs | 2260x1219x2,7 mm |
| Moduļa svars | 7,44 kg |
| Sadales kārba | Korpusa aizsardzības klase IP68 |
| Izejas kabelis | 4 mm², 500 mm kabeļa tīkla garums. Kabeļa garumu var pielāgot |
| Savienotāja tips | MC4 saderība |
| Rāmis | Nav pieejams |
| Priekšējā statiskā slodze (sniega spiediens) | 5400Pa |
| Aizmugurējā statiskā slodze (vēja spiediens) | 2400Pa |
| Transports | Platformas kravas automašīna 13 m | Platformas kravas automašīna 17,5 m | Konteiners 20°C | Konteiners 40°C |
|---|---|---|---|---|
| Izmērs | 13 m | 17,5 m | 20°C | 40°C |
| Palete | 22 | 30 | 4 | 18 |
| Gabals/palete | 70 | 70 | 70 | 70 |
| Kopējais gabalu skaits | 1540. gadā | 2100 | 280 | 1260 |
| Iepakojuma izmērs (palete) | 2320 * 1110 * 1400 mm | |||
| Maksimālā jauda (W) | Konversijas efektivitāte | Svars | Produkta garantija | Jaudas garantija | Moduļu izmēri | Šūnu izkārtojums |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 550 560 570 580 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 gadi | 25 gadi | 2260x1219x2,7 mm | 144 gab. (12x12) |
| 500 510 520 530 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 gadi | 25 gadi | 2260x1110x2,7 mm | 132 gab. (11x12) |
| 460 470 480 490 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 gadi | 25 gadi | 2260x1020x2,7 mm | 120 gab. (10x12) |
| 410 420 430 440 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 gadi | 25 gadi | 2260x918x2,7 mm | 108 gab. (9x12) |
| 360 370 380 390 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 gadi | 25 gadi | 2260x825x2,7 mm | 96 gab. (8x12) |
| 320 330 340 350 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 gadi | 25 gadi | 2260x735x2,7 mm | 84 gab. (7x12) |
| 270 280 290 300 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 gadi | 25 gadi | 2260x644x2,7 mm | 72 gab. (6x12) |
| 120 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 gadi | 25 gadi | 1545x425x2,7 mm | 72 gab. (6x12) |
| 200 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 gadi | 25 gadi | 1150x927x2,7 mm | 54 gab. (6x9) |
| 400 410 420 430 | 23,5% | 2,7 kg/m² | 12 gadi | 25 gadi | 1750x1150x2,7 mm | 80 gab. (8x10) |
ALIfe Saules Tehnoloģiju Co., Ltd.
Tālrunis/WhatsApp/Wechat: +86 13023538686
E-pasts: gavin@alifesolar.com
Building 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan rajons, Nantong pilsēta, Ķīna
www.alifestolar.com