LECO N-TIPAŠūnu tehnoloģija
SMBB pusgriezto šūnu tehnoloģija
Bifaciālā šūnaModuļu tehnoloģijas
Lieliska anti-PID zema LID veiktspēja
Mazāk karsto punktu ēnojuma efektu
Augstāka jauda, zemāks BOS un LCOE
● ISO9001:2015 kvalitātes vadības sistēma
● ISO14001:2015 vides aizsardzības sistēma
● ISO45001:2018 Darba drošības un veselības aizsardzības sistēma (OHSMS)
● IEC61215/IEC61730 standarta kvalitāte
● IEC61701/IEC62716 sāls/miglas/amonjaka testi
| Saules baterijas | N tipa Mono |
| Šūnu skaits | 156 (6x26) |
| Izmēri | 2465 x 1134 x 33 mm |
| Svars | 34,8 kg |
| Priekšējais/aizmugurējais stikls | 2,0 mm pārklāts daļēji rūdīts stikls |
| Rāmis | Anodēts alumīnija sakausējums (pastiprināts augstas slodzes variants) |
| Sadales kārba | IP68 aizsardzības klase (3 apvada diodes) |
| Izejas kabeļi | 4,0 mm² |
| 250 mm (+)/ 350 mm (-) | |
| Garumu var pielāgot | |
| Savienotāji | Saderīgs ar Mc4 |
| Mehāniskās slodzes tests | Priekšējais 5400Pa / Aizmugurējais 2400Pa |
| JAUDAS KLASE | ALVH-620ND | ALVH-625ND | ALVH-630ND | ALVH-635ND | ALVH-640ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksimālā jauda (Pmax) | 620 W | 467W | 625 W | 471W | 630 W | 475 W | 635 W | 479W | 640 W | 483W |
| Tukšgaitas spriegums (Voc) | 55,64 V | 52,67 V | 55,75 V | 52,78 V | 55,87 V | 52,89 V | 55,98 V | 52,99 V | 56,09 V | 53,10 V |
| Īsslēguma strāva (Isc) | 14.18A | 11,44A | 14,25A | 11,50 A | 14.32A | 11,56A | 14.39A | 11,62A | 14,46A | 11,68A |
| Spriegums pie maksimālās jaudas (Vmpp) | 46,03 V | 42,73 V | 46,16 V | 42,86 V | 46,29 V | 42,99 V | 46,42 V | 43,11 V | 46,55 V | 43,24 V |
| Pašreizējā maksimālā jauda (Imp) | 13.47A | 10,93A | 13,54A | 10,99 A | 13,61A | 11.05A | 13,68A | 11.11A | 13,75 A | 11.17A |
| MODUĻA EFEKTIVITĀTE (%) | 22,18% | 22,36% | 22,54% | 22,72% | 22,90% | |||||
| STC: Apstarojums 1000 W/m², šūnas temperatūra 25 °C, AM1,5G NMOT: Apstarojums 800 W/m², apkārtējās vides temperatūra 20 °C, vēja ātrums 1 m/s, AM1,5G | ||||||||||
| Aizmugurējais pastiprinājums | Parametrs | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maksimālā jauda (Pmax) | 651W | 656W | 662W | 667W | 672W |
| Moduļa efektivitāte STC (%) | 23,29% | 23,48% | 23,66% | 23,85% | 24,04% | |
| 15% | Maksimālā jauda (Pmax) | 713W | 719W | 725 W | 730 W | 736W |
| Moduļa efektivitāte STC (%) | 25,51% | 25,71% | 25,92% | 26,12% | 26,33% | |
| 25% | Maksimālā jauda (Pmax) | 775 W | 781W | 788W | 794W | 800 W |
| Moduļa efektivitāte STC (%) | 27,73% | 27,95% | 28,17% | 28,40% | 28,62% |
| Konteiners | 40' galvenā mītne |
| Gabali uz paletes | 34 |
| Paletes vienā konteinerā | 16 |
| Gabali iepakojumā | 544 |
| Darbības moduļa temperatūra | -40 ℃ līdz +85 ℃ |
| Maksimālais sistēmas spriegums | 1500 līdzstrāva (IEC) |
| Maksimālā sērijas drošinātāja vērtība | 30A |
| Jaudas tolerance | 0/+5W |
| Nominālā darba temperatūra (NMOT) | 45±2 ℃ |
| Temperatūras koeficients Pmax | -0,29%/℃ |
| GOS temperatūras koeficients | -0,25%/℃ |
| Temperatūras koeficients Isc | +0,045%/℃ |
ALIfe Saules Tehnoloģiju Co., Ltd.
Tālrunis/WhatsApp/Wechat: +86 13023538686
E-pasts: gavin@alifesolar.com
Building 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan rajons, Nantong pilsēta, Ķīna
www.alifestolar.com