LECO N-TIPAŠūnu tehnoloģija
SMBB pusgriezto šūnu tehnoloģija
Bifaciālā šūnaModuļu tehnoloģijas
Lieliska anti-PID zema LID veiktspēja
Mazāk karsto punktu ēnojuma efektu
Augstāka jauda, zemāks BOS un LCOE
● ISO9001:2015 kvalitātes vadības sistēma
● ISO14001:2015 vides aizsardzības sistēma
● ISO45001:2018 Darba drošības un veselības aizsardzības sistēma (OHSMS)
● IEC61215/IEC61730 standarta kvalitāte
● IEC61701/IEC62716 sāls/miglas/amonjaka testi
| Saules baterijas | N tipa Mono |
| Šūnu skaits | 132 (6x22) |
| Izmēri | 2384 x 1303 x 35 mm |
| Svars | 38,5 kg |
| Priekšējais/aizmugurējais stikls | 2,0 mm pārklāts daļēji rūdīts stikls |
| Rāmis | Anodēts alumīnija sakausējums (pastiprināts augstas slodzes variants) |
| Sadales kārba | IP68 aizsardzības klase (3 apvada diodes) |
| Izejas kabeļi | 4,0 mm² |
| 250 mm (+)/ 350 mm (-) | |
| Garumu var pielāgot | |
| Savienotāji | Saderīgs ar Mc4 |
| Mehāniskās slodzes tests | Priekšējais 5400Pa / Aizmugurējais 2400Pa |
| JAUDAS KLASE | ALET-690ND | ALET-695ND | ALET-700ND | ALET-705ND | ALET-710ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksimālā jauda (Pmax) | 690 W | 524W | 695 W | 528W | 700 W | 532W | 705W | 536W | 710 W | 540 W |
| Tukšgaitas spriegums (Voc) | 47,95 V | 45,52 V | 48,15 V | 45,73 V | 48,34 V | 45,93 V | 48,54 V | 46,13 V | 48,73 V | 46,33 V |
| Īsslēguma strāva (Isc) | 18.29A | 14,63A | 18.34A | 14,67A | 18.39A | 14,71A | 18,44A | 14,75 A | 18.49A | 14,79A |
| Spriegums pie maksimālās jaudas (Vmpp) | 39,84 V | 37,82 V | 40,03 V | 38,02 V | 40,23 V | 38,22 V | 40,42 V | 38,42 V | 40,62 V | 38,62 V |
| Pašreizējā maksimālā jauda (Imp) | 17.32A | 13,86A | 17.36A | 13,89A | 17,40A | 13,92A | 17,44A | 13,95A | 17,48A | 13,98A |
| MODUĻA EFEKTIVITĀTE (%) | 22,21% | 22,37% | 22,53% | 22,70% | 22,86% | |||||
| STC: Apstarojums 1000 W/m², šūnas temperatūra 25 °C, AM1,5G NMOT: Apstarojums 800 W/m², apkārtējās vides temperatūra 20 °C, vēja ātrums 1 m/s, AM1,5G | ||||||||||
| Aizmugurējais pastiprinājums | Parametrs | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maksimālā jauda (Pmax) | 725 W | 730 W | 735 W | 740 W | 746W |
| Moduļa efektivitāte STC (%) | 23,32% | 23,49% | 23,66% | 23,83% | 24,00% | |
| 15% | Maksimālā jauda (Pmax) | 794W | 799W | 805 W | 811W | 817W |
| Moduļa efektivitāte STC (%) | 25,54% | 25,73% | 25,91% | 26,10% | 26,28% | |
| 25% | Maksimālā jauda (Pmax) | 863W | 869W | 875 W | 881W | 888W |
| Moduļa efektivitāte STC (%) | 27,77% | 27,97% | 28,17% | 28,37% | 28,57% |
| Konteiners | 40' galvenā mītne |
| Gabali uz paletes | 32 |
| Paletes vienā konteinerā | 18 |
| Gabali iepakojumā | 576 |
| Darbības moduļa temperatūra | -40 ℃ līdz +85 ℃ |
| Maksimālais sistēmas spriegums | 1500 līdzstrāva (IEC) |
| Maksimālā sērijas drošinātāja vērtība | 35A |
| Jaudas tolerance | 0/+5W |
| Nominālā darba temperatūra (NMOT) | 45±2 ℃ |
| Temperatūras koeficients Pmax | -0,30%/℃ |
| GOS temperatūras koeficients | -0,24%/℃ |
| Temperatūras koeficients Isc | +0,04%/℃ |
ALIfe Saules Tehnoloģiju Co., Ltd.
Tālrunis/WhatsApp/Wechat: +86 13023538686
E-pasts: gavin@alifesolar.com
Building 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan rajons, Nantong pilsēta, Ķīna
www.alifestolar.com