LECO N-TIPAŠūnu tehnoloģija
SMBB pusgriezto šūnu tehnoloģija
Bifaciālo šūnu moduļu tehnoloģijas
Lieliska anti-PID zema LID veiktspēja
Mazāk karsto punktu ēnojuma efektu
Augstāka jauda, zemāks BOS un LCOE
● ISO9001:2015 kvalitātes vadības sistēma
● SO14001:2015 Vides aizsardzības sistēma (VPS)
● ISO45001:2018 Darba drošības un veselības aizsardzības sistēma (OHSMS)
● IEC61215/IEC61730 standarta kvalitāte
● IEC61701/IEC62716 sāls/miglas/amonjaka testi
| Saules baterijas | N tipa Mono |
| Šūnu skaits | 96 (6x16) |
| Izmēri | 1762 x 1134 x 30 mm |
| Svars | 24,0 kg |
| Priekšējais stikls | 2,0 mm pārklāts daļēji rūdīts stikls |
| Rāmis | Anodēts alumīnija sakausējums (pastiprināts augstas slodzes variants) |
| Sadales kārba | IP68 aizsardzības klase (3 apvada diodes) |
| Izejas kabeļi | 4,0 mm² |
| 250 mm (+) / 350 mm (-) | |
| Garumu var pielāgot | |
| Savienotāji | Saderīgs ar Mc4 |
| Mehāniskās slodzes tests | Priekšējais 5400Pa / Aizmugurējais 2400Pa |
| JAUDAS KLASE | ALDX-435N | ALDX-440N | ALDX-445N | ALDX-450N | ALDX-455N | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksimālā jauda (Pmax) | 435 W | 326W | 440 W | 330 W | 445 W | 334W | 450 W | 338W | 455 W | 342W |
| Tukšgaitas spriegums (Voc) | 34,49 V | 32,33 V | 34,74 V | 32,58 V | 34,97 V | 32,82 V | 35,21 V | 33,07 V | 35,45 V | 35,68 V |
| Īsslēguma strāva (Isc) | 15,84A | 12,67A | 15,90 A | 12,72A | 15,96A | 12,77A | 16.02A | 12,82A | 16.08A | 12,86A |
| Spriegums pie maksimālās jaudas (Vmpp) | 29,43 V | 27,57 V | 29,65 V | 27,80 V | 29,87 V | 28,02 V | 30,08 V | 28,24 V | 30,29 V | 28,46 V |
| Pašreizējā maksimālā jauda (Imp) | 14,78A | 11,82A | 14,84A | 11,87A | 14,90 A | 11,92A | 14,96A | 11,97A | 15.02A | 12.02A |
| MODUĻA EFEKTIVITĀTE (%) | 21,77% | 22,02% | 22,27% | 22,52% | 22,77% | |||||
| STC: Apstarojums 1000 W/m², šūnas temperatūra 25 °C, AM1,5G NMOT: Apstarojums 800 W/m², apkārtējās vides temperatūra 20 °C, vēja ātrums 1 m/s, AM1,5G | ||||||||||
| Aizmugurējais pastiprinājums | Parametrs | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maksimālā jauda (Pmax) | 457W | 462W | 467W | 473W | 478W |
| Moduļa efektivitāte STC (%) | 22,86% | 23,12% | 23,38% | 23,65% | 23,91% | |
| 15% | Maksimālā jauda (Pmax) | 500 W | 506W | 512W | 518W | 523W |
| Moduļa efektivitāte STC (%) | 25,04% | 25,32% | 25,61% | 25,90% | 26,19% | |
| 25% | Maksimālā jauda (Pmax) | 544W | 550 W | 556W | 563W | 569W |
| Moduļa efektivitāte STC (%) | 27,21% | 27,53% | 27,84% | 28,15% | 28,46% |
| Konteiners | 40' galvenā mītne |
| Gabali uz paletes | 36 |
| Paletes vienā konteinerā | 26 |
| Gabali iepakojumā | 936 |
| Darbības moduļa temperatūra | -40 ℃ līdz +85 ℃ |
| Maksimālais sistēmas spriegums | 1500 līdzstrāva (IEC) |
| Maksimālā sērijas drošinātāja vērtība | 30A |
| Jaudas tolerance | 0/+5W |
| Nominālā darba temperatūra (NMOT) | 45±2 ℃ |
| Temperatūras koeficients Pmax | -0,29%/℃ |
| GOS temperatūras koeficients | -0,25%/℃ |
| Temperatūras koeficients Isc | +0,045%/℃ |
ALIfe Saules Tehnoloģiju Co., Ltd.
Tālrunis/WhatsApp/Wechat: +86 13023538686
E-pasts: gavin@alifesolar.com
Building 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan rajons, Nantong pilsēta, Ķīna
www.alifestolar.com