LECO N-TIPAŠūnu tehnoloģija
SMBB pusgriezto šūnu tehnoloģija
Bifaciālā šūnaModuļu tehnoloģijas
Lieliska anti-PID zema LID veiktspēja
Mazāk karsto punktu ēnojuma efektu
Augstāka jauda, zemāks BOS un LCOE
● ISO9001:2015 kvalitātes vadības sistēma
● ISO14001:2015 vides aizsardzības sistēma
● ISO45001:2018 Darba drošības un veselības aizsardzības sistēma (OHSMS)
● IEC61215/IEC61730 standarta kvalitāte
● IEC61701/IEC62716 sāls/miglas/amonjaka testi
| Saules baterijas | N tipa Mono |
| Šūnu skaits | 144 (6x24) |
| Izmēri | 2278 x 1134 x 30 mm |
| Svars | 31,5 kg |
| Priekšējais/aizmugurējais stikls | 2,0 mm pārklāts daļēji rūdīts stikls |
| Rāmis | Anodēts alumīnija sakausējums (pastiprināts augstas slodzes variants) |
| Sadales kārba | IP68 aizsardzības klase (3 apvada diodes) |
| Izejas kabeļi | 4,0 mm² |
| 250 mm (+) / 350 mm (-) | |
| Garumu var pielāgot | |
| Savienotāji | Saderīgs ar Mc4 |
| Mehāniskās slodzes tests | Priekšējais 5400Pa / Aizmugurējais 2400Pa |
| JAUDAS KLASE | ALVU-570ND | ALVU-575ND | ALVU-580ND | ALVU-585ND | ALVU-590ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksimālā jauda (Pmax) | 570 W | 429W | 575 W | 433W | 580 W | 437W | 585 W | 441W | 590 W | 445 W |
| Tukšgaitas spriegums (Voc) | 51,41 V | 48,69 V | 51,55 V | 48,82 V | 51,68 V | 48,96 V | 51,81 V | 49,09 V | 51,94 V | 49,23 V |
| Īsslēguma strāva (Isc) | 14.15A | 11.41A | 14.22A | 11.47A | 14.29A | 11,53A | 14.36A | 11,59A | 14.43A | 11,65 A |
| Spriegums pie maksimālās jaudas (Vmpp) | 42,41 V | 39,36 V | 42,56 V | 39,51 V | 42,71 V | 39,66 V | 42,86 V | 39,80 V | 43,00 V | 39,95 V |
| Pašreizējā maksimālā jauda (Imp) | 13,44A | 10,90 A | 13.51A | 10,96A | 13,58A | 11.02A | 13,65 A | 11.08A | 13,72A | 11.14A |
| MODUĻA EFEKTIVITĀTE (%) | 22,07% | 22,26% | 22,45% | 22,65% | 22,84% | |||||
STC: Apstarojums 1000 W/m², šūnas temperatūra 25 °C, AM1,5G
NMOT: Apstarojums 800 W/m², apkārtējās vides temperatūra 20 °C, vēja ātrums 1 m/s, AM1,5G
| Aizmugurējais pastiprinājums | Parametrs | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maksimālā jauda (Pmax) | 599 W | 604W | 609W | 614W | 620 W |
| Moduļa efektivitāte STC (%) | 23,17% | 23,37% | 23,57% | 23,78% | 23,98% | |
| 15% | Maksimālā jauda (Pmax) | 656W | 661W | 667W | 673W | 679W |
| Moduļa efektivitāte STC (%) | 25,37% | 25,60% | 25,82% | 26,04% | 26,27% | |
| 25% | Maksimālā jauda (Pmax) | 713W | 719W | 725 W | 731W | 738W |
| Moduļa efektivitāte STC (%) | 27,58% | 27,82% | 28,07% | 28,31% | 28,55% |
| Konteiners | 20'GP | 40' galvenā mītne |
| Gabali uz paletes | 36 | 36 |
| Paletes vienā konteinerā | 5 | 20 |
| Gabali iepakojumā | 180 | 720 |
| Darbības moduļa temperatūra | -40 ℃ līdz +85 ℃ |
| Maksimālais sistēmas spriegums | 1500 līdzstrāva (IEC) |
| Maksimālā sērijas drošinātāja vērtība | 30A |
| Jaudas tolerance | 0/+5W |
| Nominālā darba temperatūra (NMOT) | 45±2 ℃ |
| Temperatūras koeficients Pmax | -0,29%/℃ |
| GOS temperatūras koeficients | -0,25%/℃ |
| Temperatūras koeficients Isc | +0,045%/℃ |
ALIfe Saules Tehnoloģiju Co., Ltd.
Tālrunis/WhatsApp/Wechat: +86 13023538686
E-pasts: gavin@alifesolar.com
Building 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan rajons, Nantong pilsēta, Ķīna
www.alifestolar.com